Spoločnosť HPS mont s.r.o. vám ponúka kompletné služby v oblasti zasklievanie balkónov a lódžií, zimných záhrad a deliacich priečok. Pri svojej práci využíva hliníkový posuvný system. Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je i zastrešenie bazénov, dvere, okná, svetlíky, priečky, prekrytia, LexanTM.

Prístrešky, prestrešenia a zimné realizácie sú dodávané na prianie zákazníka s možnosťou variabilného riešenia, ktoré docielime posuvným zasklením hp systémom (hliníkové posuvné systémy) Certifikát Tercoplast, s.r.o. s možnosťou otvorenia až 3/4 zasklenej plochy. Nosná konštrukcia zimnej záhrady – verandy môže byť hliníková, drevená alebo oceľová. Steny či už posuvné alebo pevné sú riešené hliníkovým hp systémom.

Pracovníci firmy HPS mont s.r.o. absolvovali školenie o zásadách montáže platní LexanTM. Ich zručnosť a vedomosti boli preverené v skutočných realizáciách.

Všetky zákazky riešime individuálne podľa predstáv zákazníka doplnené s našimi skúsenosťami čím dosiahneme efekt spojený s konečnou predstavou investora.

Spracovanie cenovej ponuky:

  • konzultácia s obhliadkou
  • návrh riešenia
  • vypracovanie cenovej ponuky
  • možnosť vypracovania 3D návrhu
Zameranie a vizualizácia
Zameranie a vizualizácia

Zabezpečujeme komplexný servis, od technického poradenstva cez vypracovanie detailov, 2D a 3D vizualizácií až po profesionálnu montáž Vašu predstavu prekreslíme a vytvoríme 3D vizualizáciu podľa Vašich požiadaviek.

  • Pomôžeme vizualizovať vaše predstavy.
  • Technické riešenie a farebné prevednie.
  • Vytvoríme vám čiernobiely grafický návrh v rôznych variantoch.
  • Vypočítame rozpočet a predbežnú kalkuláciu.

Kompletný servis a stavba na kľúč

Našou snahou je poskytnúť zákazníkovi najkomfortnejšie služby, preto Vám ponúkame pod jednou strechou všetky materiály a služby spojené s výstavbou prestrešenia terasy, prístrešku pre auto či altánku.

Zameranie a vizualizácia

Postupnosť krokov k Vášmu prístrešku - pergole

1. Zameranie
4. Výroba
2. Konzultácia požiadaviek
5. Dodávka a Montáž
3. Vypracovanie projektu
6. Odovzdanie realizácie

Odborníci na správnom mieste

Uvažujete nad tým, že chcete niečo prestrešiť?