Konštrukcia prístrešku - pergoly je vyrobená z kvalitných materiálov. Najčastejšie sa využíva hliník, ktorý sa vyznačuje nízkou hmotnosťou. Zaujímavou variantou je tiež antikor, ktorý má vysokú životnosť a mechanickú odolnosť. Ponúkame Vám vyhotovanie v akomkoľvek farebnom prevedení RAL s povrchovou práškovou úpravou. Ako krytina sa najčastejšie používa bezpečnostné sklo v rôznych odtieňoch alebo polykarbonát, ktorý má vysokú odolnosť voči nárazom, nízku hmotnosť, UV vrstvu a iné.

Prístrešky sú riešené s prípravou k možnému uzatvoreniu formou zimnej záhrady alebo jednoduchým tienením či už po líniách obvodovej alebo strešnej konštrukcie.

Uzatvorenie zimnej záhrady sa po väčšine realizuje posuvnými systémami a ako tienenie sa osvedčili exteriérové žalúzie alebo markízy. Ovládanie tienenia sa rieši motoricky.

Všetky zákazky riešime individuálne podľa predstáv zákazníka doplnené s našimi skúsenosťami čím dosiahneme efekt spojený s konečnou predstavou investora.

Typy prístreškov

Prístrešky rovné
Klasický rovný prístrešok zaujímavo doplní exteriér vášho domu, chaty či firmy. Ochráni Vás a Váš majetok pred výkyvmi počasia.

Prístrešky skružené
Prístrešky vieme dokonalo prispôsobiť typu vášho domu. Tento skrúžený prístrešok plní rovnakú funkciu ako ostatné, líši sa len vizuálom.

Prístrešky na bytové domy
Chcete mať pútavý vchod do vášho bytového domu? Riešením je tento prístrešok nad vchod. Jednou z jeho výhod je bezúdržbovosť  a ochrana pred nepríjemným počasím.

Typy prístreškov

Prístrešky drevené
Drevené prístrešky sú najčastejšie vyrábané zo smrekového alebo borovicového dreva. Je možné ich chemicky ošetriť do akejkoľvek farby.

Prístrešky na balkón
Slúžia skôr ako doplnkový tovar k vášmu balkónu. Ich využitie má praktickú funkciu, teda chráni balkón pred znečistením a dažďom.

Prístrešky nad vchod
Ponúkame výrobu a montáž hliníkových konštrukcií, ako vhodný a moderný doplnok na terasy, do reštaurácii. Ich nosnou konštrukciou sú hliníkové profily tvoriace požadovaný tvar.

Spracovanie cenovej ponuky

Radi vykreslíme aj vaše predstavy. Ak potrebujete návrh vizualizácie pre prístrešok, vizualizáciu pergoly, prístrešok na auto alebo záhradný domček, môžeme Vám vypracovať reálny návrh pred výrobou.

  • konzultácia s obhliadkou
  • návrh riešenia
  • vypracovanie cenovej ponuky
  • možnosť vypracovania 3D návrhu

Odborníci na správnom mieste

Uvažujete nad tým, že chcete niečo prestrešiť?