HPS montHPS mont s.r.o. je jednoducho špecialista na zimné záhrady a posuvné systémy.

Spoločnosť HPS mont s.r.o. ponúka kompletné služby v oblasti zimných záhrad, rámových a bezrámových posuvných systémov, zasklenia balkónov a lodžií, či zastrešenia bazénov. Pri svojej práci využívame hliníkový posuvný systém, ktorý sme vyvinuli, navrhli a vyrobili. Naše činnosti sú predovšetkým zamerané na hliníkové konštrukcie a polykarbonáty LexanTM. Dovoľte nám inšpirovať vás k tomu, aby sme spoločne vybudovali niečo unikátne a hodnotné vo vašom dome, byte alebo firme.

Kontakt

HPS mont s.r.o.
Pestovateľská 1
821 04 Bratislava

Otvorené:
PO-PIA: 8.00-16.00
po tel. dohovore aj mimo otv. hodín.

hps@hpsmont.sk
+421-2-4329 1235

IČO: 35 833 734
IČ DPH: SK2020238264

HPS mont s.r.o. je zaregistrovaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1, oddiel Sro, vložka č.: 26290/B

Vízia
Spoločnosť HPS mont s.r.o. už dlhé roky ponúka riešenia v obore zimných záhrad, rámových a bezrámových posuvných systémov, zasklenia lodžií a balkónov. Sme hrdí na to, že sme boli prví, čo vytvorili koncept zimných záhrad ako možnosť otvorenia celého priestoru.

Zameranie
Sme špecialistom na kompletnú realizáciu zimných záhrad a konštrukcií na kľúč – od návrhu až po montáž. Vyrábame vlastné posuvné systémy na mieru. Inak povedané, vyvinuli sme a vyrobili nový slovenský posuvný hliníkový systém s názvom hp systém.

Poslanie
Precízne prevedená práca, poradenstvo na základe niekoľkoročných skúseností, férový prístup a skvelé referencie - toto je charakteristickou črtou našej spoločnosti. Určili sme trend vývoja a výroby produktov určených na zasklenie zimných záhrad, balkónov, či lodžií.